KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Knížecí stolec už nejen pro vyvolené

130986

Šumava nabízí milovníkům turistiky nesčetně krásných míst. Jedno bylo dlouhou dobu běžným smrtelníkům skryto, na Knížecí stolec ve vojenském újezdu Boletice jste se totiž mohli dostat jen se speciálním povolením.

Příští sobotu, tj. 8.srpna se můžete vydat na dřevěnou rozhlednu na vrcholu této hory a kochat se nádhernými pohledy na všechny světové strany i vy, a to jako účastník 6. letošního výšlapu seriálu „Nahoru na horu“.

Auto si můžete nechat na speciálně vyhrazeném parkovišti v obci Záhvozdí přímo proti cestě, která vede do vojenského újezdu. Registrační knížku s retro turistickou svačinou dostanete ve stánku u rozcestníku Uhlíkov, kde se můžete před cestou i po návratu osvěžit zdarma točeným pivem či nealkem Pivovaru Holba.

Modře značená trasa není náročná profilem, ale délkou. Celý okruh totiž měří přes 13 kilometrů, ale věřte, že stojí za to jej absolvovat. Některá místa jsou totiž jedinečná. Potvrdí to houbaři, ale i milovníci fauny a flory. U jednoho z malebných jezírek totiž můžete spatřit i bobry.

Podrobnosti najdete na webových stránkách www.nahorunahoru.cz či na facebooku seriálu.  

Za organizátory akce
Miroslav Augustin 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte