KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Nabídka ze zámku Jemniště

131597

Turistický zajímavá nabídka k nám doputovala z barokního zámku Jemniště, který se nachází 8 km východně od Benešova. Zámek nabízí možnost cenově zvýhodněné prohlídky zámku pro skupiny a to i v době, kdy je normálně zámek pro veřejnost uzavřen.

KČT

 

Rádi bychom Vás informovali, že zámek Jemniště je pro skupiny turistů otevřen pro prohlídky i mimo standardní otvírací dobu veřejnosti. Rádi bychom vám nabídli možnost prohlédnout si tuto barokní perlu středních Čech i v této nelehké době pandemie, která zasáhla nejenom celou Českou republiku, ale celý svět.

V období říjen ( všední dny ), listopad a prosinec ( do Vánočních svátků ) nabízíme skupinám cca od 20 osob prohlídku zámku v době, kdy je Jemniště pro veřejnost uzavřeno. Garantujeme, že skupina, která se na zámek ohlásí bude v areálu zámku zcela sama pouze s obsluhou kavárny a průvodci Jemniště.

V období všedních dní října a celý listopad budeme přijímat rezervace skupin pouze separátně, maximálně skupina dopoledne a skupina odpoledne. Snažíme se, v této nelehké době, umožnit klientům prohlédnout si zámek a zámecký park, zažít příjemný den a prohlédnout si kulturní památku bez obav z ,,davů“ turistů.

Ceník prohlídek ( každá 21. os. zdarma při hromadné platbě )

Ceny vstupného v roce 2020 (vč.15% DPH)

Dospělí

 170 Kč

Děti 6-14 let

 95 Kč

Studenti a senioř

 135 Kč

 

Karla Jantulová
manažer zámeckých služeb

Zámek Jemniště
Jemniště 1, 257 01 Postupice
Tel: 737 037 372, 317 796 212
office@jemniste.cz
www.jemniste.cz

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte