KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Odbor Bosá turistika nabízí bezplatné školení

133456


Dne 31. 8. 2021 vznikl nový odbor KČT - odbor Bosá turistika, č. 102136. Metodikům a dalším zájemcům ze všech oblastí ČR nabízíme v sobotu 11. 6. 2022 (13-17 hod.) v ústředí KČT (Praha, Revoluční 1056/8a) bezplatné školení o bosé turistice, tj. o této nové, zdravé, zajímavé a pohodové formě pěší turistiky. Naším záměrem je mít v každé oblasti, v každém regionu, alespoň jednoho proškoleného metodika/aktivistu, který by ve svém regionu pořádal podle dané metodiky alespoň jednou-dvakrát ročně bosé výlety.

Prosíme zájemce, aby se přihlásili/stvrdili účast formou e-mailu panu Sloukovi, igor.slouka@seznam.cz, aby lektoři měli představu, kolik lidí dorazí.

Náplní bude bosá vycházka/výlet s lekcí zdravého chodidla, bosá dílna, přednáška, chůze ve skle (nepovinně, ale je to v pohodě a bezpečné), a představení bosé obuvi.

Více k turistice naboso najdete na odkazech: KČT, Bosá turistika, výlety naboso, chodidla, naboso, turistika naboso, firewalking, případně www.bosaturistika.cz, www.TuristikaNaboso.cz.

S pozdravem Igor Slouka, odbor Bosá turistika.

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte