KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Pochod Přes tři hrady 2022

133472


KČT Sopotnice ve spolupráci s obcemi Sopotnice, Potštejn a s Domovem pod hradem Žampach pořádá turistický pochod "Přes tři hrady 2022“.

V letošním roce uplyne již 100 let od otevření cesty Dr. J. S. Gutha-Jarkovského, která vede z Kostelce nad Orlicí do Letohradu. V rámci připomínky této cesty bylo přijato rozhodnutí  zařadit ji mezi trasy letošního ročníku pochodu Přes tři hrady se startem na náměstí v Kostelci nad Orlicí. Start bude probíhat od 8:00 do 11:00 hodin. Cíle trasy podle zvolené délky bude v Potštejně, Liticích a nebo Letohradě.

Pochod je organizován z těchto startovních míst. Sopotnice, Žampach, Potštejn a nově v Kostelci nad Orlicí v rámci zařazení cesty Gutha-Jarkovského k letošnímu ročníku pochodu.

Účastníky čeká celkem 12 pěších tras od 5 do 50 km a 12 cyklotras + cílová hvězdicová jízda (z místa bydliště po zvolené trase do startovního místa a zpět), 6 tras pro koloběžky, 1 trasa běžecké turistiky. Novinkou  je Floriánkova stezka pro děti ve znamení - SPORTUJEME S FLORIÁNKEM (na trasách 5 a 9 km v Potštejně).

Konkrétní informace o pochodu najdete na stránkách KČT Sopotnice.

KČT

  

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte