KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Podpořte vlastním pohybem turistické značení!

133520

Podpořte vaším pohybem turistické značení

 

 

KČT díky spolupráci s Nadací ČEZ zveřejnilo v mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem projekt s názvem „Podpora značkařské činnosti“.

 

Tato mobilní aplikace umožňuje uživateli vlastním aktivním pohybem přispívat body a určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

 

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body tak může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. Aktuální projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

 

Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma, k jejímu používání není nutné datové připojení - to vyžaduje aplikace pouze v případě, kdy chce uživatel přiřadit získané body některému z aktuálně nabízených projektů.

Podpořte prosím projekt „Podpora značkařské činnosti“ svými body!

 

KČT

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte