KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Pojďme na chaty 2021

131917

Ve čtvrtek 21. 1. 2021 odstartoval druhý ročník turistické soutěže tematicky zaměřené na turistické chaty nazvaný „Pojďme na chaty“. Jedná se o společný projekt KČT, oblasti Moravskoslezské a společnosti Duofox Technologies, která je tvůrcem a provozovatelem mobilní aplikace Peakpoint. Cílem projektu je podpora turistických chat s využitím mobilních technologií.

V letošním roce mají řešitelé za úkol navštívit celkem 13 chat v Beskydech a Jeseníkách a návštěvu potvrdit v mobilní aplikaci Peakpoint. Funguje to na podobném principu jako plnění oblastních a tematických turistických odznaků, jen se potvrzení o návštěvě místo razítkem do záznamníku provádí v mobilním telefonu. Jak na to?

  1. Stáhni si do svého chytrého telefonu aplikaci Peakpoint z Google play nebo App store.
  2. Založ si svůj účet v aplikaci.
  3. Přihlas se k výzvě Pojďme na chaty 2021.
  4. Navštiv všech 13 chat zařazených do letošního ročníku.
  5. Po návštěvě všech chat se zaregistruj přes formulář do slosování o zajímavé ceny.

Letošní ročník probíhá až do konce měsíce října a zasahuje na území tří krajů – Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského. Více o projektu je na https://www.kct-msk.com/pojdme-na-chaty.

Celá soutěž probíhá formou individuální turistiky vždy však s ohledem na aktuální protiepidemická opatření. Apelujeme proto na všechny účastníky, aby dbali těchto opatření. Zároveň si prosím vždy předem ověřte otevírací dobu chat nebo výdejových okýnek. Tak pojďme společně na chaty!

 

Ondřej Burel

KČT Kopřivnice

KČT, oblast Moravskoslezská 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte