KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Sekce vodní turistiky zve na Otavský půlmaratón, Otavskou vodáckou rallye a Vodáckou rychlostní zkoušku

131066

Klub českých turistů - sekce vodní turistiky a Česká pohádková akademie zvou všechny vodáky na Otavský půlmaratón, Otavskou vodáckou rallye a Vodáckou rychlostní zkoušku okolo Píseckého ostrova, který se uskuteční v sobotu 15. 8. 2020.

Otavská vodácká rallye je jízda pravidelnosti ze Strakonic do Písku, start pod Pětikolským jezem u pivovaru, časové kontroly Slaník, Štěkeň, Kestřany, Zátavský most, Písek. Absolventi rallye se střetnou na rychlostní zkoušce kolem Píseckého ostrova o hlavní cenu – Putovní pohár ČPA.

Otavský půlmaratón je volné splutí ze Štěkně do Písku. Pro absolvování 21,1 km je potřeba třikrát obeplout Písecký ostrov. Nejrychlejší z rychlostní zkoušky kolem Píseckého ostrova v kategorii C2 a K1 obdrží Diplom Sekce vodní turistiky KČT.

Startovné 50 Kč za osobu, členové A-TOM, KČT a děti do 15 let 30 Kč, přihlášky na místě 60/40 Kč, v ceně je pojištění a itinerář plavby. Děti do 15 let musí mít po celou dobu plavby plovací vestu a všichni účastníci jsou povinni uposlechnout pokyny pořadatelů a dodržovat zásady bezpečnosti.

Organizátor: TOM Viking, přihlášky zašlete do 10. 8. 2020 na email: odbor.101113@kct.cz
Na přihlášce uveďte jména a data narození všech účastníků, u členů KČT číslo průkazu, u členů Asociace Tom číslo oddílu, u nečlenů adresu bydliště. Na základě přihlášky obdržíte potvrzení o účasti a výzvu k platbě.

Srdečně zvou pořadatelé:
Petr Teringl - Klub českých turistů, sekce vodní turistiky, tel. 603 916 452
Marcel Goetz – Česká pohádková akademie, tel. 602 443 189

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte