KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Šlapej s námi, šlapej rád, chůze je náš kamarád

131895

Čas od času při naší turistické práci narazíme na sympatickou skupinu lidí nebo organizaci propagující pěší turistiku. Někdy jsou to lidé, kteří si chodí jen tak pro radost, někdy si svoje výkony zaznamenávají a v rámci skupiny se vzájemně motivují k lepším výkonům.

Skupina s názvem „Hezky pěšky“ si plánuje tzv. online akce (akce je vyhlášená v určitém časovém období a je na Vás, kdy si ji projdete), nebo pořádá živé organizované akce. K tomu všemu tito turisté prodávají drobné motivační předměty, které by se vám mohly v předvánočním čase hodit. Například jako turistický dárek, jehož cílem není ohromit, ale potěšit a třeba i trochu motivovat v následujícím turistickém roce.

KČT

Ze stránek organizace Hezky pěšky.

Hledáš-li motivaci k nejzdravějšímu pohybu na světě, přidej se k nám!

Jsme společenství žen a mužů, kteří spolu sdílejí své zkušenosti a šlapou v každoměsíčních virtuálních výzvách. Nemáme žádné povinné poplatky ani vstupné. U nás nesoutěžíme, šlapeme každý sám a pro sebe - pro upevnění svého zdraví, štíhlejší linii a hlavně pro dobrou náladu. Našim prvotním účelem je vzájemně se motivovat a podporovat. 

A protože každá činnost nese své ovoce až po určitě době, přicházíme s motivačním kalendářem, který nás udrží ve spojení po celý rok 2021. 

Pravidelné výzvy, stolní kalendář či další motivační předměty najdete na adrese www.hezkypesky.cz 

Michal Vitásek

 

  

Generální partner:

Hlavní parneři:


Další partneři:

Podpořte chaty Klubu českých turistů

Pro vaši případnou finanční podporu stačí jen kliknout na vybranou chatu. Souhrnný seznam všech chat najdete ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15