KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

V Praze proběhla celostátní volební konference KČT

133418


Ve dnech 26 a 27. 3. 2022, se v Praze sešli delegáti z celé republiky na celostátní, tentokrát volební, konferenci.

Hlavní prioritou konference byly nedělní volby, ze kterých vzešlo nové vedení KČT. Předsedou KČT byl zvolen RNDr. Jiří Homolka. Do funkcí místopředsedů byli zvoleni Ing. Ladislav Jirásko a Ing. Ladislav Macka.

Delegáti dále volili členy Vedení KČT, přičemž vybírali celkem ze šesti kandidátů. Do této funkce nakonec delegáti zvolili Zdeňka Cabalku, Ing. Rostislava Kašovského,  Ing. Hanu Slábákovou, Ivetu Klemešovou.

Do kontrolních orgánů KČT byli zvoleni Ing. Ján Babnič, který obhájil pozici šéfa ÚKK a členové ÚKK, kterými se stali Bc. Renata Kotalová, Věra Magasaniková, Miroslav Vořechovský, Ing. Jaroslav Krejzlík.

Za zmínku určitě stojí i projev odstupujícího předsedy Vratislava Chvátala, který zastával  funkci předsedy KČT dvě volební období, zahrnující osm let. I to byl jeden z důvodů, proč se rozhodl v dalším volebním období nekandidovat. Ve svém „posledním“ projevu ve funkci předsedy KČT zhodnotil svoji práci a práci celého končícího Vedení KČT, poděkoval všem spolupracovníkům a popřál svým nástupcům mnoho úspěchů v jejich práci pro KČT.

Jedním z pozvaných hostů byl i ministr Ministerstva místního rozvoje Ivan Bartoš, který neformálním a přátelským projevem poděkoval KČT za jeho činnost.

KČT 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte