KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Zájemci o Pochod Stezka Českem se mohou začít registrovat

133429


Stezka Českem je nekomerční projekt party nadšenců a Klubu českých turistů. Jedná se o oficiální dálkový přechod Česka, díky kterému můžete obejít celou republiku po turistických trasách vyznačených KČT. Stezka se skládá ze severní a jižní části přičemž nedávno byla napojena na Cestu hrdinou SNP, která vede přes celé Slovensko. Vznikla tak úplně nová dálková trasa s názvem  Czechoslovak Trail / Stezka Československem.

Na základě výše uvedených námětů vznikl nápad v jeden den, v sobotu 11. června 2022, obejít celou Českou republiku po zveřejněných trasách. 11. červen byl vybrán proto, že v tento den byl KČT, roku 1888, založen.

Všichni zájemci, kteří se chtějí k akci připojit, se mohou od dnešního dne přihlašovat na webu www.stezka.kct.cz, který nabízí možnost elektronické registrace. Na tomto webu najdete souhrnné informace o celé akci. V dalších dnech navíc přibude interaktivní mapka, ve které si mohou zájemci o pochod vybrat úsek, který si chtějí projít. Web má i jazykové mutace, takže přihlásit se může opravdu každý.

Akce je organizována po krajích. Na startu dostane každý zájemce mapku trasy, odměnou bude pamětní list a kovový buton s logem Pochodu Stezka Českem.

KČT

PS: Pro potřeby propagace jsme do přílohy přiložili informační letáky.

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte