KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

Členství KČT + Alpenverein CZ

1. Společné členství KČT + Rakouský Alpenverein ÖAV

Od roku 2016 se členové KČT mohou za zvýhodněných podmínek stát členy Rakouského Alpenvereinu. Rakouský Alpenverein, sekci Innsbruck, v Česku zastupuje ALPENVEREIN.CZ. Členové KČT tak mohou využívat širokou paletu výhod, které členství v Alpenvereinu nabízí.

Členství v ÖAV zahrnuje výhodné celoroční a celosvětové cestovní pojištění včetně záchranných a pátracích akcí, repatriací zraněných, odpovědnosti za škody a to i při provozování horských sportů (lezení, via ferraty, lyžování, skialpinismus a další) za výhodnějších podmínek, než běžně poskytují české pojišťovny.

K dalším výhodám patří až 50% sleva na ubytování v Alpách na horských chatách ÖAV a u nás doma slevy při nákupu vybavení na volnočasové aktivity v přírodě v mnoha prodejnách outdoorového vybavení po celé republice. 

V zastoupení vyřizujeme členství a pojištění v Alpském klubu sekce Praha–Innsbruck.

 

2. Členství pouze v KČT

Pokud chcete být členem v některém odboru, účastnit se jeho akcí, případně v něm pracovat a podílet se např. na přípravě akcí, máte tyto dvě možnosti:

  1. vyhledejte nejbližší odbor (nebo odbor, ve kterém chcete pracovat) a vstupte přímo do něj (kontakty najdete v oblastním dělení KČT), budete muset vyplnit a odevzdat klasickou papírovou přihlášku (pdf)
  2. kontaktujte sekretáře nejbližší oblasti KČT (kontakty najdete v oblastním dělení KČT).

 

 
 
 

 

Generální partner

Hlavní partneři


Další partneři

Podpořte

DMS

Podpořte