KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

Členství KČT + Alpenverein CZ

1. Členství KČT + Alpenverein.CZ

Členové KČT se mohou za zvýhodněných podmínek stát členy Rakouského Alpenvereinu (ÖAV) a mohou tak mohou využívat širokou paletu výhod, které členství v ÖAV nabízí.. Rakouský Alpenverein, sekci Innsbruck, v Česku zastupuje ALPENVEREIN.CZ.

 

Součástí členství v ÖAV je rozsáhlý soubor výhod, z nichž některé jsou celosvětově platné. Jednou z významných výhod je celoroční a celosvětové cestovní pojištění (systém pojištění zajišťuje pojistnou ochranu při úrazech ve volném čase pro záchranné a pátrací akce, pro převoz z ciziny do místa trvalého pobytu, pro převoz v zemi trvalého pobytu, při repatriaci a za léčebné výkony při úrazech při aktivitách ve volném čase, při výkonu povolání a při nemoci; součástí pojištění je i pojištění zákonné odpovědnosti a pojištění právní ochrany - tato dvě pojištění platí pouze v Evropě). České pojišťovny většinou takováto pojištění vůbec nenabízí.

 

K dalším výhodám patří slevy na ubytování v Alpách na horských chatách ÖAV ( až 50%), sleva na některé lavovky v Alpách atd. U nás doma jsou součástí členství slevy při nákupu vybavení na volnočasové aktivity v přírodě v mnoha prodejnách outdoorového vybavení po celé republice (prodejny HUDY, Rock Point), úplný soubor výhod je uveden na: https://www.alpenverein.cz/vyhody-clenstvi).

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte