KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

Výhody členství v KČT

Nabídka od Bushman – kolekce 2022

KČT v minulém roce nabídnul svým členům možnost objednávky outdoorového zboží z katalogu firmy Bushman. Vzhledem k tomu, že se akce se setkala s příznivým ohlasem, nabízí KČT další možnost objednávky zboží Bushman a to opět s výraznou slevou ve výši 30 – 40 %. Tentokrát se jedná o letní nabídku zboží, které je přehledně uspořádána v katalogu. Po celý červen se tak všem členům KČT nabízí možnost objednání zboží z katalogu Bushman o to za velkoobchodní cenu (v katalogu označena jako VOC), ke které je nutno přičíst DPH ve výši 21% a režijní poplatek (50 Kč/objednávka).

Proces objednávání a rozesílání zůstal stejný jako při podzimní akci. Zboží si stačí vybrat z katalog zboží . Vámi vybrané zboží si zapište do objednávkového formuláře. Vyplnění objednávkový formulář  zašlete na emailovou adresu baca@kct.cz. Pracovník ústředí Vaši objednávku přepošle a zároveň Vám zajistí vystavení faktury. Objednané zboží Vám Bushman bezplatně zašle na vaši adresu. Pokud by bylo potřeba zboží vyměnit (např. změna velikosti), můžete tuto změnu provádět do 15. 07. 2022. Konkrétní dotazy Vám zodpoví pracovník sekretariátu Zbyněk Báča (baca@kct.cz, tel. 736 754 650).

Katalog zboží

Objednávkový formulář

 

 

 

Slevový systém Eurobeds a Sphere

Slevy na produkty a služby od partnerů turistického slevového systému Eurobeds uplatňují členové KČT na platný členský průkaz KČT.

Slevy na ubytování

Na základě předložení průkazu KČT se zaplaceným členským příspěvkem (tj. platným členským průkazem) je poskytována sleva na ubytování při turistické činnosti ve výši 30 až 70 Kč na osobu a noc ve vybraných ubytovacích objektech na území ČR, na Slovensku, v Rakousku v německém Bavorsku – podrobnosti.

Slevy na dopravu

Kilometrická banka ČD (sešitek s kupóny na 2000 km ujetých vlakem ve 2. třídě). ČD jí prodávají za 2200 Kč. Klub českých turistů přispívá svým členům na nákup Kilometrické banky používané k cestám na turistické akce 200 Kč. Tuto slevu může každý člen KČT čerpat maximálně 2x ročně. Slevu proplácí členům oblastní sekretariáty.

Další možnost je pořízení IN karty ČD (v roce 2019 karty IN-25 a IN-50 vč. IN-50 D s platností jeden rok). Podrobnosti o slevách (výši 100 až 300 Kč podle typu IN karty) vám poskytnou na vybraných pokladnách Českých drah nebo je získáte na Oblastních sekretariátech KČT. Podrobnosti na našem webu nemůžeme zveřejnit, mají k němu přístup i nečlenové KČT.

Viz též informace o slevovém systému Eurobeds.

Časopis Turista

Člen KČT má výhodnější předplatné klubového časopisu TURISTA (vychází 10x ročně, z toho dvě dvojčísla). V tomto časopise je vždy spousta zajímavých článků o turistice, přírodě, kulturních akcích, výzbroji a výstroji pro turisty a mnoho dalších zajímavostí.

 

 

 

 

Soubor map KČTMapy KČT

Všechny vydané tituly zelené edice map se pro členy KČT dají koupit za mimořádně výhodné ceny přímo na e-shopu společnosti TRASA (vydavatel map) http://www.webareal.cz/trasa, u regionálních prodejců, a na oblastních sekretariátech KČT, pokud si je nechávají posílat.

S platným členským průkazem můžete získat slevu při koupi turistických map KČT slevu. Podrobnosti o prodeji se slevou členům KČT.

Slevy na startovném

Většina organizátorů turistických akcí pro veřejnost poskytuje slevy na startovném členům KČT, kteří se prokáží platnou legitimací.

Pojištění členů

   viz podrobnosti.

Směrnice 

  • SMĚRNICE KČT ORG 3/2016 – Členské příspěvky a členství v KČT
    naleznete v Datovém skladu KČT, ve složce »Směrnice a metodické listy/ORG 3«

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte