KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Blíží se uzávěrka pro zvýhodněné předplatné časopisu Turista pro členy KČT

131909

Vážení členové Klubu českých turistů,

Blíží se uzávěrka pro zvýhodněné předplatné časopisu Turista pro členy KČT. Rádi bychom požádali všechny ty z vás, kteří komunikujete s členskou základnou, abyste svým přátelům a kamarádům z odborů, oblastí i všem členům Klubu ve vašem okolí připomenuli, že do 15. ledna 2021 platí zvýhodněné předplatné časopisu Turista.

Úplné informace o zvýhodněném předplatném časopisu Turista pro členy KČT najdete na stránkách časopisu: https://casopisturista.cz/clanek/predplatne-casopisu-turista-na-rok-2021-pro-cleny-kct

Před vánočními svátky 2020 připravil Ing. Jan Havelka, čestný předseda KČT, pro všechny zájemce o turistiku a pohyb v přírodě zajímavou příručku "Pěšky pro zdraví". Publikace, která popisuje vývoj organizované turistiky v posledních 160 letech a význam moderní pěší turistiky pro rozvoj myšlení a duševní pohodu každého z nás, by neměla chybět v knihovně žádného odboru turistiky i žádného milovníka naší krásné přírody. Příručka nebude volně prodejná. Zájemci, kteří o ní projeví zájem si ji mohou objednat buď na adrese turista@lideahory.cz nebo na adrese Lidé&Hory – časopis Turista, Štefánikova 63, 150 00 Praha 5. Cena příručky je 30 Kč bez poštovného. Více o brožurce na www.casopisturista.cz.

Za redakci časopisu Turista
Ladislav Jirásko

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte