KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

alpine

Napsali o nás

KČT v časopisu Všudybyl - 15. 4. 2019

Časopis Všudybyl, který informuje o novinkách z cestovního ruchu, hotelnictví a kongresové turistiky, přináší aktuální zprávu o letošních výročích KČT a rovněž o významném jubileu časopisu Turista. celý článek můžete číst ZDE.

https://kct.cz/files/Napsali-o-nas/mix-znacek_strom.jpg

Novinky.cz - 8. 4. 2019

Novinky.cz přinášejí rozhovor s Václavem Klausem mladším, ve kterém se vyznává ke vztahu ke KČT. V rozhovoru zmiňuje turistické značení a popisuje trable turstického značkaře, který se na něj obrátil a popsal problémy se získávání financí na obnovu turistického značení. Název článku zní "Turisti a gender".

Události - Česká televize - 6. 4. 2019

V hlavním zpravodajství České televize byla uveřejněna reportáž, ve které za KČT vystoupil předseda Rady značení KČT Pavel Přílepek a předseda středočeské krajské komise značení Jan Linhart. Reportáž se týkala propagace Česka v zahraničních průvodcích.

 

Seznam.cz - 4. 4. 2019

Internetový portál Seznam.cz v rubrice "zprávy" přinesl rozhovor o problémech značkařů ve vztahu ke kůrovcové kalamitě, která v současné době decimuje naše lesy. Předseda Rady značení KČT Pavel Přílepek v článku popisuje současný vývoj, kdy se díky těžbě kůrovcového dřeva mizejí celé  vyznačené úseky turistických tras. 

 

MF Dnes Brno a jižní Morava - 7. 1. 2019

MF Dnes otiskla rozhovor s předním českým značkařem Milanem Pernicou s názvem "Značky jsou lepší než hlava zabořená v mobilu". Redaktorka Milada Prokopová  pokládá M. Pernicovi otázky z jeho značkařského života a z historie značení.  Článek se dále věnuje současným problémům obnovy značených tras, které musí dnešní značkaři řešit. Týká se to především omezením vstupu do lesa a vedení značených tras přes soukromé pozemky.

 

Generální partner

Další partneři

  • Větší partneři
  • Partnerské spolky
  • Partnerské instituce, organizace a firmy
  • Mediální partneři

všichni partneři »