KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

Vaše ohlasy

Předmět:

Poděkování

Datum:

Fri, 24 Apr 2020 22:24:42 +0200 (CEST)

Od:

Ažka

Komu:

Redakceturista@lideahory.cz

 

Vážené turistky, vážení turisté,  vážený klube,

jsme velice vděčni,  že můžeme, v této složité době, díky KČT používat ten nejpřirozenější lék na zdraví člověka, a to je pobyt v přírodě,  po značených turistických cestách. Turistické značky nás vedou na ta nejzajímavější místa v naší republice a potvrzují,  že naše krásná země,  je nevyčerpatelnou zásobou té nejlepší medicíny pro každého člověka.

S velkými díky a úctou k práci Klubu českých turistů
Vaši členové  - turisté,
Anežka a Karel Voldřichovi z Prahy

 

Vaše ohlasy na sbírku "Jiráskova chata"

Děkujeme všem fanouškům Klubu českých turistů a Jiráskovy chaty, kteří zaslali finanční dar na sbírkový účet KČT Náchod. Pokud nevíte, o čem je řeč, připojit se ke sbírce můžete ZDE. Všem Vám, kteří jste nám doposud přispěli a zanechali příznivý ohlas, ze srdce děkujeme! 

Za KČT, Roman Hrůza, administrátor sbírky

 

Z vašich vzkazů:

Milena Žampachová 

Dobrý den,

o sbírce jsem se dozvěděla zde https://www.facebook.com/kladskepomezi/. Nejsem přímo z Náchodska jsem soused z Rychnovska, na Jiráskově chatě jsem ale byla a je to úchvatna stavba, zaslouží si aby tu byla ve své kráse ještě spousty let.

S pozdravem

Milena Žampachová /roz. Charvátová/

 

Lenka Gollová 

Dobrý den,

právě jsem poslala skromný příspěvěk. Doufám, že se vám jich pro Jiráskovku sejde co nejvíc :o)). O sbírce jsem se dozvěděla na netu - konkrétně FB, kde se k ní vyjadřoval Náchoďák - pan Rohulán. A jelikož jsem taky Náchoďačka - takže sdílím a posílám aspoň to maličko.....:o)).

Na Jiráskovku si to z Náchoda dávám na kole dvakrát v týdnu, v zimě na běžkách...je to krásné místo a Jurkovičův styl je nezaměnitelný.

Hodně úspěchů!  Lenka Gollová

 

Michaela Dvořáčková

Dobrý den pane Hrůzo,
Zaujala mě vaše sbírka, kterou mi FB ukázal buď proto, že to sdilela kamarádka z Náchoda a nebo, že to lajkovala, přesně nevím. Jsem z Hradce Králové a Náchodsko je moje srdcovka. Na Jiráskově chatě jsem nicméně nikdy nebyla a určitě to napravím. Fandím takovým projektům a hlavně lidem okolo nich. Nejsem členkou KČT, vlastně mě to nikdy nenapadlo, ale díky tomu, že jste napsal, to zvážím. 
Držím všechny palce ať se rekonstrukce podaří. 

S pozdravem 
Michaela Dvořáčková

From: Ondřej Sitka
Sent: Wednesday, November 6, 2019 7:27 AM
To: kct@kct.cz
Subject: poděkování

Dobrý den,
chtěl bych vám vyjádřit obrovský obdiv a díky za vaši svědomitou práci v oblasti značení turistických značek.
Jsem vášnivý chodec. Několikrát jsem absolvoval 100 km tůry a tzv. padesátky, šedesátky či sedmdesátky absolvuji téměř každý týden. Tuto moji zálibu, vášeň mi velmi usnadňuje právě vaše práce. Dokonale rozmístěná turistická značení mě vždy zavedou na krásná místa, která bych jinak jistě minul. Prošel jsem i mnoho jiných států, ale s vaší precizností se nemůže nikdo rovnat.
Jedním z mých snů je obejít ČR po turisticky značených cestách. Až se do toho pustím, rády bych své zážitky a průběh sdílel na vašich stránkách :-)
Prosím poděkujte všem zaměstnancům a dobrovolníkům, kteří se na tomto ojedinělém díle podílejí.

S přáním krásného ,,prochozeného" dne

Ondřej Sitka 

 

-----Original Message-----
From: matouš Vrzala
Sent: Thursday, August 22, 2019 9:37 PM
To: kct@kct.cz
Subject: Poděkování za skvělé značení tur. tras v ČR

Dobrý den,
jako zapálený horský turista, skaut a sportovec bych chtěl moc poděkovat všem těm, kteří se starají o turistické značení v ČR. Byl jsem v posledních letech mnohokrát na Slovensku a nedávno i dvakrát v Alpách (italských i Rakouských) a musím říct, že české značení je nesrovnatelně lepší než značení v těchto zemích. Na Slovensku často cedule směřuje přesně mezi dvě cesty, někde není rozcestí žádné, na vrcholech mnohdy není ani cedule s tím, jaký vrchol to je. V Alpách je zase bídný systém značení všech cest červenou barvou. trasy jsou sice očíslované, ale nikde na stromech čísla nejsou.
Vaše značení je opravdu nejlepší. Mnohokrát děkuji.

Ing. Matouš Vrzala
(Royal Rangers Ostrava - více než jen křesťanský skaut)

 

Generální partner

Hlavní partneři


Další partneři

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte