KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

BUSHMAN oblékne české turisty do nové sezony

132046

Klub českých turistů (KČT) zahájil spolupráci se známou českou oděvní značkou BUSHMAN.

Každý turista ví z vlastní zkušenosti nejlépe, jak důležité je pohodlné a funkční oblečení během celého roku. Celodenní pobyt v přírodě klade na člověka vysoké nároky, a proto je třeba se obléknout tak, aby nebylo příliš velké teplo ani nepříjemná zima, nic nedřelo ani neškrtilo.

Ať už se touláte kdekoliv a turistické značení se vám chvílemi schovává, v kolekcích značky BUSHMAN najdete právě takové kousky, které vás bezpečně přivedou zpátky na cestu. BUSHMAN své oblečení navrhuje na základě zkušeností cestovatelů z celého světa, takže vás spolehlivě doprovodí i na výletech českou krajinou.

Klub českých turistů vám nyní přináší nákupní bonus 200 Kč, který je možné uplatnit na e-shopu www.bushman.cz, a pokud situace dovolí, také přímo v kamenných prodejnách. Sleva platí na celý nákup nad 1000 Kč, tedy i na zlevněné zboží. Pro uplatnění v e-shopu stačí v košíku zadat slevový kód KCT2021. Jeho platnost je do 30. 4. 2021. Bonus neplatí na nákup dárkových certifikátů a nelze ho sčítat se slevou v BUSHMAN Clubu.

Více na stránkách bushman.cz a kct.cz 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte