KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Den s krajskou komisí značení při oblasti Karlovarský kraj.

133474

Program 24. ročníku dálkového etapového pochodu a cykloturistické akce Májovým Chebskem a 19. Světový den chůze letos nabídne také DEN S KRAJSKOU KOMISÍ ZNAČENÍ při oblasti Karlovarský kraj.

 

Nezřídka se jako dobrovolníci - značkaři KČT setkáváme s díky a uznáním při naší práci na obnově a údržbě značených turistických tras. V sobotu 7. května 2022 mezi 9 a 14 hodinou vám nabízíme možnost osobního kontaktu se štětcem a barvami a příležitost namalovat si svou první turistickou značku. 

Budou se vám věnovat ti nejpovolanější - předseda Krajské komise značení Mgr. Karel Fiala a vedoucí značkařského obvodu Cheb/Sokolov Vít Lodr společně s dalšími zkušenými značkaři. Přijede také manažer značení KČT a předseda rady značení KČT Ing. Pavel Přílepek. Kromě informačních materiálů pro každého, kdo se chce orientovat v systému značení KČT a výukových materiálů pro ty, kdo o práci značkaře projeví vážnější zájem budou mít připravené i značkařské vybavení pro potenciální dětské i dospělé značkaře. Ti nejodvážnější si kromě značky na modelovém sloupu budou moci zkusit obnovit skutečnou značku přímo v terénu na vybrané části turistické trasy ve městě.

Cesta ke značkařskému průkazu a kvalifikaci není bez překážek a úplně zadarmo. I tato činnost má svá pravidla, jinak by systém značení KČT nebyl tak funkční a oblíbený. Ale nakonec přijde ten okamžik, kdy s cestovním příkazem a průkazem značkaře KČT v kapse, na vlastní uši uslyšíte "....díky za ty značky". A i přes únavu se vám z "vaší" obnovené značené trasy nebude chtít domů. Vždyť v přírodě je tak fajn a kolemjdoucí vám fandí :-)

Ladislav Zoubek, předseda oblastního výboru KČT, oblast Karlovarský kraj

  

Generální partner:

Hlavní parneři:


Další partneři:

Podpořte chaty Klubu českých turistů

Pro vaši případnou finanční podporu stačí jen kliknout na vybranou chatu. Souhrnný seznam všech chat najdete ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15