KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

« zpět

Květnový časopis Turista

29515

Tématem tohoto čísla je Znojemsko a Podyjí. Na dvanácti stránkách jsou představena nejzajímavější místa znojemského okresu. K těm patří např. Gránické údolí ve Znojmě, vyhlídky v národním parku Podyjí a vyhlídkové věže ve Znojmě, v Jiřicích u Moravských Budějovic nebo bývalá strážní věž v Čížově.

K zajímavým tipům na výlet patří články o Perle Slezka – Hradec nad Moravicí, o Bráně Valašska – Vizovice, nepřehlédnutelné je i pozvání do Hýskova, Nižboru a Zbečna – do kraje laskavého vypravěče Františka Nepila.

Seriál o chatách Klubu českých turistů pokračuje představením chaty v Lenoře, seriál o poutních místech v Česku vás zavede do Klokot u Tábora.

Partnerem časopisu a rubriky Vybavení pro turistiku je firma Hervis, jeden z našich největších prodejců sportovního a turistického vybavení. Pro soutěživé čtenáře dodala firma Hervis tři kvalitní ceny – batoh Kilimanjaro, spací pytel Salewa a teleskopické hole Kilimanjaro Hiker 3.

Časopis Turista č.5/2019 bude distribuován do široké prodejní sítě PNS a rozesílán předplatitelům od pátku 26.dubna 2019.

 

 

Generální partner

Další partneři

  • Větší partneři
  • Partnerské spolky
  • Partnerské instituce, organizace a firmy
  • Mediální partneři

všichni partneři »