KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Na Zvičině se bude slavit

131622

Aktualizováno!!!

Festival regionálních produktů na Zvičině se bude konat v sobotu 10. říjnu od 11 do 17 hodin. Svoje regionální produkty bude nabízet na třicet stánků, pro děti bude připravena drakiáda a i loutkové divadlo.

Festival regionálních produktů letos nahradí tradiční Zavírání turistické sezony na Zvičině, ale o své oblíbené stánky s výrobky místních producentů ani o bohatý program pro děti nepřijdete!
Už od 11 hodin bude na třicet výrobců a prodejců nabízet své dobroty, hořické trubičky, miletínské modlitbičky, bělohradské preclíky, langoše a klobásy, čokoládu, pivo, kávu, medovinu, keramiku, šperky, hračky, mýdla, bylinky a další produkty nejen z Podkrkonoší, ale i z Českého ráje, Krkonoš a Hradecka. Pro děti připravujeme ve spolupráci s DDM Jednička ze Dvora Králové nad Labem drakiádu, kde každý soutěžící drak obdrží cenu. Celý den nás bude provázet živá hudba a program s Rodinnými pasy. Děti i jejich rodiče se mohou těšit na vystoupení divadélka, překvapením dne bude vystoupení místní oblíbené kapely.

KČT

ZRUŠENO!!

Vzhledem k situaci v České republice ohledně COVID-19, vyhlášenému nouzovému stavu a jeho podmínkám jsme nuceni zrušit konání akce "Festival regionálních produktů na Zvičině", který jsme plánovali na sobotu 10. října 2020.

Pevně doufáme, že se akce uskuteční v podobném rozsahu v květnu 2021. O konkrétním termínu vás budeme informovat.

Předem děkujeme za pochopení, vaši přízeň a přejeme pevné zdraví.

Pořadatelé

 

PS:
Draka si samozřejmě pouštět můžete, ale každý sám za sebe. Je možné i občerstvení u kiosku za dodržení podmínek vydaných vládou. 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte