KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

« zpět

Navrhněte talentované děti do soutěže Zlatý oříšek

131631

Soutěž Zlatý oříšek letos vstupuje do svého 22. ročníku a nabízí talentovaným dětem ojedinělou příležitost prezentovat své schopnosti a dovednosti. Posláním soutěže  je ukázat na konkrétních příkladech, že má smysl intenzivně trénovat a o něco smysluplného se snažit. Laureátem se může stát každý chlapec nebo děvče od 6 do 14 let, ale také kolektiv dětí s nejstarším členem mladším 15 let, který v daném roce dosáhne skvělých výsledků, vytvoří nebo učiní něco mimořádného - třeba v boji proti koronaviru, nebo jakýkoli úspěch či cokoliv jiného v kterémkoliv oboru.

Soutěž Zlatý oříšek nemá kategorie. Záměrně vedle sebe stavíme úspěšné děti z nejrůznějších oborů, např. sportu, umění, ekologie, mineralogie, fyziky, v jazykových schopnostech a dovednostech, v chovatelství, literatuře, pomoc druhým atd.

Uzávěrka přihlášek letošního ročníku Zlatého oříšku je 15. října 2020.

Další informace o soutěži Zlatý oříšek naleznete jednak v přiloženém dopise pro trenéry a vedoucí dětských kolektivů… a také na internetových stránkách www.zlatyorisek.cz.

Budu se těšit, že se nám společně podaří oslovit co nejvíce úspěšných a nadaných dětí, které nám pomohou naplňovat celospolečenské poslání projektu Zlatý oříšek.


Mgr. Iva Rašková
ředitelka Nadačního fondu Zlatý oříšek

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte