KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

« zpět

Novoroční čtyřlístek 2020

130310

Blížící se Nový rok můžete tradičně zahájit výletem s Klubem českých turistů (KČT). Oblíbené “Novoroční čtyřlístky“ pořádají turisté na více než 60 místech po celé ČR. Starty výletů s doprovodným programem naleznete na webu: https://kct.cz/akce/vse/novorocni-ctyrlistek/0 

Vypravit se můžete například ve Středočeském kraji na Novoroční sraz na Jiláku na Rakovnicku, na Chvojen na Benešovsku, na Vraní skálu u Zdic či výstup na Dědka u Mladé Boleslavi, na Plzeňsku na Krkavec, kolem Bolevce, na rozhlednu Čerchov či Zelenou Horu u Nepomuku, na Ústecku na Blšanský Chlum u Loun, na Pardubicku na Andrlův Chlum v Ústí nad Orlicí či Kozlovský vrch v České Třebové, na Vysočině na Šacberk u Jihlavy či na zříceninu hradu Orlík u Humpolce, na Liberecku na Ještěd, vrch Kozákov v Českém ráji, rozhlednu Štěpánku v Jizerských horách, na Karlovarsku na Podhorní vrch u Mariánských Lázní, na hrad Šumburk u Klášterce nad Ohří či na rozhlednu Cibulka u Sokolova, na Zlínsku na Tlustou horu, na Olomoucku na rozhlednu Háj u Šumperka, v Moravskoslezském kraji na haldu Ema či Landek v Ostravě, na Praděd na Bruntálsku, na Brněnsku na Babí lom.

Proč “Novoroční čtyřlístek”? 

Novoroční pochody, které pořádá Klub českých turistů pod společným názvem Novoroční čtyřlístek, se konají na šedesáti místech po celé republice. Nejen, že si dopřejete trochu pohybu a pobyt na čerstvém vzduchu po bujarých oslavách příchodu nového roku, ale zároveň si splníte čtyři novoroční předsevzetí:

Jdi na Nový rok na výletpozvi někoho ze svého okolípoznej kus přírody, přispěj potřebným.

KČT každoročně díky této sbírce pomáhá hendikepovaným spoluobčanům od roku 2004 budovat nové vozíčkářské trasy nebo bezbariérově upravuje své turistické chaty. Za startovné, které činí 20 Kč, získáte navíc tradiční samolepku pochodu. Součástí většiny pochodů je možnost opékání špekáčků, podávání teplých nápojů a další doprovodný program. 

Zdroj: Tisková zpráva KČT, Roman Hrůza  

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte