KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Nový Blesk Extra ve spolupráci s KČT již v prodeji

132084

Do prodeje právě vstoupil nový Blesk Extra Speciál, tzv. Bedekr, který na svých 132 stranách zachycuje zajímavé a tajemné kouty České republiky. Tentokrát mapuje místa, kde se natáčely nejznámější české filmy. Součástí letošního vydání jsou opět tipy Klubu českých turistů. Letos čtenářům nabízíme mimo jiné výlety Stezkou Českem, které společně se zakladatelem projektu Martinem Úblem představuje předseda KČT Vratislav Chvátal ve svém úvodníku.

A jaká další místa konkrétně Blesk přibližuje? "Lokace vybrané filmaři logicky patří k nejkrásnějším, romantickým i dramatickým. Právě do těchto koutů země zveme letos čtenáře a výletníky Blesku. Do přírody, do hor a k řekám, do měst a městeček, dokonce do industriálních zón a samozřejmě za koupáním a osvěžením. Podíváme se tam, kde točili své pohádky mistři řemesla Václav Vorlíček a Zdeněk Troška, kde filmovali pánové Jiří Menzel, Juraj Herz, Karel Kachyňa či Dušan Klein. Od Šumavy po Beskydy se může vydat náš poutník s bedekrem s podtitulem Filmová místa České republiky," přibližuje vedoucí redaktor Michal Chytil.

Bez zajímavosti nejsou ani unikátní snímky z dronu, které redakce Blesku nashromáždila. "Bedekr je rovněž reprezentativní sbírkou unikátních snímků z dronu, tedy z ptačí perspektivy, jak to návštěvník zřejmě jen tak neuvidí. Snímky z dronu fotografa Davida Malíka jsou exkluzivní a v takto rozsáhlé kolekci pečlivě a koncepčně vybraných míst je nikdo jiný nemá," dodává Chytil.

BLESK EXTRA SPECIÁL zakoupíte v síti trafik po celé ČR nebo na: https://www.ikiosek.cz/

KČT

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte