KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

« zpět

Pozvánka k účasti na akci „Dálkový etapový pochod - Hřebenová trasa Krušné hory – západ“

130370

Dovolená s aktivní turistikou a poznáváním v Karlovarském kraji? Konečně realita! Průměrná délka denních tras se pohybuje kolem 20 km, nejdelší etapa 25,5 km. Pro účastníky je zajištěno ubytování nebo ubytování se snídaní. Součástí servisu je organizační zajištění, vedení denních tras, zajištění první pomoci, převoz zavazadel. Pro vzdálené zájemce je před začátkem dálkového etapového pochodu ze soboty 12. 9. 2020 na neděli 13. 9. 2020 zajištěno ubytování v Chebu – Penzion Bájo, ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se snídaní nebo v apartmánech s kuchyňkou. Na start pochodu  v Hranici je možnost využít ranního přesunu vlakem.
Pro rozchození doporučuji účast na tradičním turistickém pochodu Hraničářská 30 v sobotu 12. 9. 2020 (nenechte si při něm ujít návštěvu hradu Libá - bude zde možnost individuálních i skupinové prohlídky).

Více informací k DEP a přihlášky najdete na https://www.alpy.cz/ceska-republika/dep-hrebenova-trasa-krusne-hory-zapad/, na http://unioncheb.netstranky.cz/ a http://kctkv.cz/

Ladislav Zoubek, váš průvodce Hřebenovou trasou Krušných hor - západ
(e-mail: ladislav.zoubek@gymso.cz) 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte