KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Spojte se s námi a pomozte nám oběhnout Česko!

131847

Vážení sportovní přátelé,

pro období  nouzového stavu Covid19, kdy jsou uzavřené tělocvičny, sportovní haly, fitcentra a zábavné sportovní parky, rozhodli jsme se vyzvat nejen sportovce, ale i širokou veřejnost ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu  při zachování všech vládních opatření. Nazvali jsme to AntiCovid Run s mottem "Spojte se s námi a pomozte nám oběhnout Česko!"

Zúčastnit se může kdokoli a kdekoli, stačí se zaregistrovat a zaznamenávat své výkony do přehledové tabulky, kde se budou jeho výkony sčítat a zároveň přičítat k ostatním. Společně pak mohou účastníci, na mapě ČR, sledovat kolik kilometrů z vymezené  2 000 km trasy po hranicích Česka již bylo zdoláno.

Rád bych vás touto cestou požádal o účast  a podporu této naší iniciativy formou její prezentace mezi širokou sportovní veřejností, registrovanými tělocvičnými jednotami, ale i ostatními sportovními jednotami a sportovními svazy. K tomu účelu vám v příloze posílám propagační plakát i s příslušnými kontakty.

Pokud se rozhodnete tuto naši akci, která  má za cíl motivovat lidi ke zdravému životnímu stylu,  podpořit,  potěší nás, když nám o tom podáte stručnou zprávu.

Předem děkujeme za spolupráci a jsme se sportovním pozdravem

Josef Nováček - starosta T. J. Sokol Libčice nad Vltavou.

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte