KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Spojte se s námi a pomozte nám oběhnout Česko!

131847

Vážení sportovní přátelé,

pro období  nouzového stavu Covid19, kdy jsou uzavřené tělocvičny, sportovní haly, fitcentra a zábavné sportovní parky, rozhodli jsme se vyzvat nejen sportovce, ale i širokou veřejnost ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu  při zachování všech vládních opatření. Nazvali jsme to AntiCovid Run s mottem "Spojte se s námi a pomozte nám oběhnout Česko!"

Zúčastnit se může kdokoli a kdekoli, stačí se zaregistrovat a zaznamenávat své výkony do přehledové tabulky, kde se budou jeho výkony sčítat a zároveň přičítat k ostatním. Společně pak mohou účastníci, na mapě ČR, sledovat kolik kilometrů z vymezené  2 000 km trasy po hranicích Česka již bylo zdoláno.

Rád bych vás touto cestou požádal o účast  a podporu této naší iniciativy formou její prezentace mezi širokou sportovní veřejností, registrovanými tělocvičnými jednotami, ale i ostatními sportovními jednotami a sportovními svazy. K tomu účelu vám v příloze posílám propagační plakát i s příslušnými kontakty.

Pokud se rozhodnete tuto naši akci, která  má za cíl motivovat lidi ke zdravému životnímu stylu,  podpořit,  potěší nás, když nám o tom podáte stručnou zprávu.

Předem děkujeme za spolupráci a jsme se sportovním pozdravem

Josef Nováček - starosta T. J. Sokol Libčice nad Vltavou.

 

Generální partner:

Hlavní parneři:


Další partneři:

Podpořte chaty Klubu českých turistů

Pro vaši případnou finanční podporu stačí jen kliknout na vybranou chatu. Souhrnný seznam všech chat najdete ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15