KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Termín akce „Za posledním puchýřem po stopách Kudrny“ se posouvá o týden později

132127

Aktualizováno 26. 7. 2021

Po zhodnocení koronavirové situace jsme se rozhodli, že letos pochod „Za posledním puchýřem“ uspořádáme, bohužel bude mít stejná omezení, jak jsme plánovali již loni. Nebudeme zajišťovat snídaně a noclehy v tělocvičně, občerstvení na kontrolách bude možné jen do vlastního hrníčku. Také nebude sobotní puchýřovská zábava. Pokud se situace kolem epidemie koronaviru vylepší tak na našich stránkách, i všem přihlášeným na mail, oznámíme novinky.

Bohužel jsme museli na poslední chvíli upravit datum konání a původní termín posunout o týden později na 19. až 21. listopad 2021.  Naše brněnské zázemí v Bystrci bylo v původním termínu obsazené. Součástí akce bude i tradiční „Rozmarný kolomaznický pochod“ po Brně v pátek 20. listopadu odpoledne. Podrobné informace a aktuality naleznete na našich stránkách www.poslednipuchyr.cz, nebo na naší facebookové stránce www.facebook.com/iml.czech/

Za organizační štáb Michael Stanovský

PS: Turistické akce "Jede Kudrna okolo Brna" se uskuteční v původně ohlášeném termínu 25. až 26. září 2021.
 

Organizátoři oznamují, že v pátek a v neděli budou pořádány autobusové zájezdy. Kvůli pandemii koronaviru nebude uspořádána zábava a jsou zrušeny noclehy v tělocvičně.
Zimní táboření se bude konat na blízkém hřišti.
V rámci akce je zařazena akce rodinné turistiky. Připravovaná kočárková trasa bude mít délku 6 až 10 km.

Jedná se o významnou akci KČT, která je zařazena do projektů ČESKY PĚŠKY, Dvoustovka a IVV. Na akci je možno plnit odznak Deset akcí IVV v České republice.
  

Generální partner:

Hlavní parneři:


Další partneři:

Podpořte chaty Klubu českých turistů

Pro vaši případnou finanční podporu stačí jen kliknout na vybranou chatu. Souhrnný seznam všech chat najdete ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15