KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

« zpět

Zimní přírodou

130383

V sobotu 7. března 2020 se uskutečnil již 17. ročník oblíbené turistické akce s názvem Zimní přírodou, kterou pořádal vřesovický Klub českých turistů. Pochodu se letos zúčastnilo 271 turistů z 66 obcí a měst ČR a také ze Slovenska.

Nejmladším účastníkem akce byl dvouletý Šimon Čechál z Ježova, nejstarším byl Josef Sedlář z Kyjova, který je ve svých 90 letech stále aktivním turistou. Nejvzdálenějším účastníkem byl Matěj Zbořil z Poříčan u Kolína. Nejpočetnější rodinou na akci byla rodina Hany Králové z Milotic (12 členů).

Nejpočetnější výpravy dorazily z domácích Vřesovic, Kyjova, Hodonína, Ježova a Brna.

Na výběr byly již tradičně tři značené trasy o délkách 5, 8 a 10 km. Turistické kontroly byly umístěny na magické hoře sv. Klimenta, v altánku pod Koryčanskou kaplí a v areálu Lesparku v Chřibech.

Všechny účastníky zdobila v cíli vkusná plaketa a diplom, tradičně byli odměněni nejstarší, nejmladší, nejvzdálenější účastníci a také nejpočetnější rodina zlatou medailí a hodnotnými věcnými cenami.

Účast se všem započítává do dlouhodobé soutěže KČT odboru Vřesovice O zlatého turistu 2017-2018.

Zveme všechny na naši příští akci 2. května 2020 – 19. ročník Putování Moravským Slováckem. Součástí je též Rodinná turistika – Toulavý kočárek, pro děti připravujeme oblíbené hry a soutěže.

Miroslav Vaculík, předseda KČT Vřesovice

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte