KLUB ČESKÝCH TURISTŮ - Vaše dobrá značka  KČT značky

Vyhledat

 

 

« zpět

Klub českých turistů a Česká podnikatelská pojišťovna přichází s novým projektem "Česky pěšky"

132092

Klub českých turistů a Česká podnikatelská pojišťovna společně připravily projekt plný aktivní turistiky s názvem Česky pěšky.

Cílem projektu je (zejména v období doznívající covidové pandemie) rozpohybovat veřejnost, motivovat ke zdravému životnímu stylu a pobytu v přírodě. Projekt zahrnuje 15 turistických pochodů pořádaných Klubem českých turistů v různých místech České republiky.

Trasy, po kterých se zájemci mohou vydat, mají různou délku i obtížnost. Vybrat si proto mohou jak rodiny s dětmi, tak i zdatní chodci. Seznam všech akcí a podrobnosti k jejich konání najdete na webu www.ceskypesky.cz.

První ze seriálu akcí je Putování za Třebovským kohoutem, které se uskuteční již 22. května 2021. Účastníci pochodů z projektu Česky pěšky se mohou zapojit do krátkodobé nebo dlouhodobé soutěže, která bude probíhat až do 13. listopadu 2021. Princip je jednoduchý – na startu obdrží účastník kartu s unikátním QR kódem a identifikačním číslem. Pomocí těchto údajů se následně zaregistruje na stránkách www.ceskypesky.cz, díky čemuž se dostane do slosování o hodnotné ceny. Čím víc akcí účastník absolvuje, tím větší šanci má na výhru. Jedním z pochodů zařazených do projektu je i populární pochod Praha-Prčice.

Všechny turistické akce se uskuteční za dodržení aktuálních vládních nařízení a protiepidemických opatření.

KČT

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

  •  
  •  

Sbírkový účet: 115-9884740207/0100

DMS

Na požádání (kct@kct.cz)      bude   dárci
vystaveno    potvrzení,   díky      kterému
si     může    o    hodnotu     daru       snížit
základ daně z příjmu.

Podpořte